Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda, firmamız, ambar hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler dahilinde hem depolama hem de taşımacılık hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. Hangi sektör ile ilgileniyor olursanız olun, yüklerinizi depolayabilir ya da taşınmasını sağlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz dahilinde tüm yükünüz listelenmekte ve uygun şekilde paketlenmektedir. Bu işlemin ardından depolanacak olan yükler doğru koşullarda saklanmak üzere depolara yerleştirilir. Taşınacak olan yükler ise uygun araçlara yüklenerek en kısa süre içerisinde dilediğiniz konuma güvenli bir şekilde ulaştırılır. Tamamı profesyonellerden oluşan kadromuz ile sizlere güvenilir destek sağlamaktayız.

Misyonumuz

Sizlere güvenli ambar hizmetleri sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalamaktayız. Her daim profesyonel destek alabilmeniz için müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş olan ekibimiz ile destek sağlamaktayız. Böylece güven ilişkileri kapsamında, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan hizmet almanız konusunda yardımcı olmaktayız. Sektörün öncü firmalarından olarak her zaman yenilik ve gelişmeleri takip etmekte, en güvenilir şekilde hizmet vermek adına çalışmaktayız. Buna bağlı olarak her daim kaliteyi sizlerle buluşturmaktayız.

Vizyonumuz

Firmamız, her biri kaliteli ve memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş olan profesyonel bir kadroya sahiptir. Her ne kadar sektöre yön veren firmalardan olsak da hedefimiz her zaman bir adım daha ileri gitmektir. Buna bağlı olarak sektör yeniliklerini ön planda tutmakta, her geçen gün daha iyi bir hizmet almanızı amaçlamaktayız. Standartları her daim daha yukarı taşıyarak memnuniyetinize önem vermekte, güvenilir bir hizmet almanız için tüm çalışan kadromuz ile çabalamaktayız.

Kurumsal Çözümler

Yüklerinizin taşınması ya da depolanması için ambar hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle ağır yükler söz konusu olduğunda çok daha avantajlı olan bu hizmet sayesinde yüklerinizi dilediğiniz süre boyunca muhafaza edebilir, en hızlı şekilde dilediğiniz lokasyona ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak yükleriniz için depolama ve taşımacılık hizmeti alırken işini doğru bir şekilde yapan, dolayısıyla kaliteli hizmet sunan bir firma ile çalışmanız gerektiğini unutmamalısınız. Profesyonel Ambar hizmetlerinden faydalanmak için sizler de bizimle iletişime geçebilir, her daim kaliteli hizmet sunan ekibimiz ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Erzurum Ambar Kargo
Erzurum Ambar Firmaları